“Życie to gra!” – tak głosi slogan reklamowy firmy Bet At Home. Przedsiębiorstwo powstało 8 lat temu w Austrii i przez ten czas zdążyło zaufać mu ponad miliona graczy na całym świecie. Be-At-Home zdobywa w Polsce coraz większą popularność.

Oferta

Oferta zakładów sportowych oferowanych w Bet At Home jest ogromna. Oprócz najbardziej popularnych dyscyplin sportowych jak piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka możemy tu obstawiać wyniki krykieta czy gonitwy psów. W BetAtHome znajdziemy też zakłady nietypowe. Np. Który film w tym roku otrzyma Oscara? Firma oferuje także pokaźną ilość zakładów “Live”.

Obsługa

Serwis Bet At Home jest bardzo intuicyjny. Wszystkie elementy są do bólu czytelne i przejrzyste. Zalety takiej formuły docenisz już po kilku minutach używania. Informacje których szukasz znajdziesz w kilka sekund. Na pochwałę zasługuje także proces rejestracji nowego użytkownika. System wymaga od nas podania jedynie naprawdę niezbędnych danych. Następnie dostajemy email z numerem naszego konta oraz PIN. Numer Pin na można zmienić samodzielnie już po pierwszym zalogowaniu. Support czyli obsługa stoją na najwyższym poziomie. Obsługiwane kanały to email, telefon, fax i chat.

Finanse

W tej dziedzinie Austriacki bukmacher stał się wzorem do naśladowania dla innych . Minimalna kwota wpłaty przelewem bankowym to zaledwie 5zł. Przy wpłacie za pomocą karty kredytowej minimalna wpłata to 50 zł, przelew z Moneybookers wymagana kwota to 10 zł. Minimalna kwota wypłaty to również 10zł. W ciągu jednego miesiąca możliwe są 3 wypłaty bez prowizji. Za każdą kolejną transakcję bukmacher pobiera równowartość 5 euro. Minimalna stawka na zakład to 1 zł. Maksymalna wygrana z jednego zakładu to równowartość 20,000 EUR. Natomiast w tygodniu maksymalnie możemy wygrać 100,000 EUR.

Podsumowanie

W opinii wielu graczy Bet At Home to najlepszy bukmacher dla początkujących graczy. Za taką oceną przemawia niesamowicie czytelny interfejs, genialny suport, swoboda finansowa oraz szybkie księgowanie i wypłacanie wygranych.