Category: BLACKJACK

Oczko gra na pieniądze

Słynne „oczko gra na pieniądze”, zwane potocznie dwadzieścia jeden, to nic innego jak blackjack, tak bowiem brzmi prawdziwa nazwa tej gry. Jest to jedna z popularniejszych i najbardziej obleganych gier hazardowych w kasynach internetowych….


Blackjack i jego zasady gry

Oto popularny w Polsce blackjack i jego zasady gry Blackjack jako jedna ze słynniejszych gier hazardowych posiada wyjątkowo proste do przyswojenia i nauczenia się zasady gry. Jest to oczywiście karciana gra hazardowa, a przy stołach blackjack’a zawsze kłębią się tłumy ludzi….


Gra Karciana w Oczko

Gra Karciana w Oczko Gra w kasynie blackjack lub 21, to najbardziej popularna oferowana w tabeli gra hazardowa . Jeśli potrzebujesz wskazówek z zasadami gry w blackjack , trafiłeś w odpowiednie miejsce!…


Jak wygrać w kasynie w Blackjack

Jak wygrać w kasynie w Blackjack Blackjack (popularne oczko czy też 21) to jedna z nielicznych gier, dzięki której można wygrać z bankiem. Gra ta jest popularna na całym świecie….


Rozdzielenie kart w BlackJacku

Rozdzielenie kart w BlackJacku W przypadku, gdy dwie pierwsze otrzymane karty mają taką samą wartośc (np. dwie trójki, walet i król) istnieje możliwość rozdzielenia tych kart na dwa oddzielne zakłady….


Wartości punktowe kart w BlackJacku

Wartości punktowe kart w BlackJacku: Każda karta ma oczywiście swoja przypisaną punktację. I tak karty od 1 do 9 punktowane są dokładnie według liczby, jaką prezentują….


Blackjack gra karciana

Blackjack to nic innego, jak znana wszystkim gra w oczko. Różnica polega wyłącznie na tym, że Blackjack przeznaczony jest do gry w kasynie. Nie mniej jednak zasady są dokładnie te same, co w tradycyjnej grze w oczko. Jeżeli nie pamiętasz „gry w oczko” z dzieciństwa oto, małe przypomnienie zasad….hazard bonus