Jak wygrać w kasynie w Blackjack

Blackjack (popularne oczko czy też 21) to jedna z nielicznych gier, dzięki której można wygrać z bankiem. Gra ta jest popularna na całym świecie.

Grywa się w nią nie tylko w tradycyjnych kasynach, ale również w kasynach internetowych, w klubach, czy nawet w gronie znajomych w domu. Grę w Blackjack’a potocznie określa się grą w dwadzieścia jeden lub grą w oczko. Dzięki swej prostocie, może w nią grać każdy.
Kasyna internetowe dostarczają większych emocji, niż podczas zwykłej gry w oczko, bowiem grając inwestujemy pieniądze, które jeśli wygramy, zwrócą się nam z procentem. Jeśli nie mamy skończonych 18 lat, nie możemy zagrać w kasynie internetowym, ale możemy w domowym zaciszu poćwiczyć grając z przyjaciółmi, by później spróbować swoich sił w kasynie online. Najlepsi i odważni gracze mają możliwość wypróbowania swoich sił na organizowanych turniejach, na których gra się o prawdziwe pieniądze.
Zasady gry w oczko są proste, należy skompletować taki układ kart, ażeby ich łączna suma wartości była najbliższa lub równa licznie 21. Jeśli skompletujemy karty o łącznej wartości 21 wygraliśmy, chyba że ktoś inny też ma 21, to wtedy jest remis. Przekroczenie 21 zawsze oznacza przegraną.