Poznaj podstawy gry w pokera i graj juz teraz!

Poker jak każda gra w karty, ma swoje ustalone zasady, których gracze muszą przestrzegać. Całą grę w kasynie prowadzi krupier, który posiada talię dobrze przetasowanych i zazwyczaj nowych kart, a talia ta liczy pięćdziesiąt dwie karty.

Kiedy już wszyscy usiądą do stołu gry, krupier rozdaje każdemu z graczy po pięć kart i rozpoczyna się gra w pokera.
Zanim jednak gracze zobaczą jakie mają karty musza wyłożyć na środek stołu stawkę podstawową, to jest określoną sumę pieniędzy bądź żetonów, która dostaje się w zamian za pieniądze w kasie kasyna pokerowego. Gra poker bowiem, jak każda gra hazardowa jest rozgrywką na pieniądze. Po wyłożeniu pierwszej stawki pieniędzy bądź żetonów, każdy z graczy może sprawdzić jakie ma karty i ewentualnie wymienić ich część bądź wszystkie, wedle własnego uznania oraz postawić kolejne pieniądze na środek stołu.
Gra polega głównie na zebraniu w kartach określonych wartości, które kolejno oznaczają parę, dwie pary, karetę, strit, ful, mały poker oraz duży poker oraz obstawiania ich jak największymi stawkami pieniężnymi. Każdy z graczy może w trakcie gry zrezygnować z dalszej gry, czyli spasować, bądź sprawdzić karty innych graczy, czyli zakończyć grę poprzez rozłożenie swoich i reszty graczy kart. Grę poker wygrywa osoba, która osiągnie największe wartości w tej grze, w tym przypadku jest to duży poker.